Oferta

Jeśli kiedykolwiek korzystałeś z pomocy korepetytora, wiesz zatem jak wygląda nasza pomoc. Każdy, kto do nas napisze otrzymuje indywidualnie swojego merytorycznego opiekuna, który koordynuje pracami studenta, zadaniami, które otrzymał do rozwiązania.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo pomoc na każdym etapie nauczania, począwszy od referatów i opracowań po studia licencjackie, inżynierskie, magisterskie i doktoranckie.

Każda praca jest inna, każda wymaga odpowiedniego podejścia i innego nakładu pracy. Nie posiadamy cennika odpowiadającego wszystkim opracowaniom. Ceny zależne są od rodzaju pracy, jej objętości, terminu oraz problematyki.

Oferujmemy pomoc w pisaniu prac magisterskich i licencjackich na terenie całego kraju. Bez względu na to gdzie studiujesz, czy jest to Warszawa, Łódź, Kraków, Poznań, Wrocław czy może Bydgoszcz, Szczecin, Olsztyn, Białystok albo Lublin, Rzeszów i Kielce zawsze możesz liczyć na nas! Nie boimy się trudnych tematów, jesteśmy w stanie sprostać każdemu zadaniu! Zapraszamy

Kompleksowa pomoc

Od dłuższego czasu nie potrafisz wymyślić tematu swojej pracy i martwisz się, że temat to dopiero wierzchołek edukacyjnej góry lodowej? Nie radzisz sobie z zadaniem? Przerastają Cię oczekiwania twojego promotora? DOBRZE TRAFIŁEŚ!

Jesteśmy firmą specjalizującą się w udzielaniu wirtualnej pomocy korepetycyjnej.

Nasz zespół składa się z osób, które przed laty udzielały korepetycji uczniom, studentom. Dziś, wykorzystując nowoczesne techniki i Internet, gotowe są pomagać młodym osobom w każdym zakątku Polski. Po wielu latach i tysiącach napisanych tekstów - pragną działać wspólnie i we wzajemnym wsparciu pomagać studentom i uczniom przedstawiając im własny punkt widzenia na wybrane tematy.

Mamy wiele atutów :)

  • Pomagamy wszystkim studentom - bez względu na kierunek, czy specjalizację.
  • Naszą pracą pomagamy studentom znaleźć gotowe rozwiązanie na nurtujące ich problemy.
  • Jesteśmy metaforyczną kopalnią wiedzy i pomysłów gotowych do wykorzystania, po które może sięgnąć każdy student.
  • Przedstawione przez nas pomysły są rozwiązaniem, które rozbudzają kreatywność studenta.